Likvidace vozidel Brtnice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Brtnice. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Jihlava. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Brtnice

O městečku Brtnice

Brtnice, malebné městečko se nachází v kraji Vysočina, v okrese Jihlava. Tato obec je známá svou bohatou historií, přírodními krásami a v neposlední řadě i přívětivými obyvateli. Brtnice se pyšní architektonickým skvostem v podobě barokního zámku, který je dominantou celého města.

Ekologie a Brtnice

Ekologie je v Brtnici kladená na vysokou příčku. Občané se snaží chránit místní přírodu a krajinu, která je plná rozmanitých flory a fauny. Jsou zde aktivně podporovány různé ekologické iniciativy, které vedou k zachování místního přírodního bohatství.

Ekologická likvidace vozidel

Naše firma je jednou z těch, které se snaží přispět k ekologii v obci. Provozujeme ekologickou likvidaci vozidel s odtahem po celých Čechách a nyní i v Brtnici. Naše služby jsou založeny na zásadách udržitelnosti a při likvidaci vozidel dbáme na to, aby byl každý krok proveden s ohledem na životní prostředí.

Co naše služby zahrnují?

Díky našim službám nejenže pomáháte chránit životní prostředí, ale také přispíváte k udržitelnosti městečka Brtnice. Přidejte se k nám v našem úsilí o ekologický a udržitelný svět.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň