Likvidace vozidel Březník. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Březník. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Třebíč. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Březník

O jedinečnosti obce Březník

Březník je malebná obec ukrytá v srdci České republiky, kde historie a příroda žijí v harmonii. Je těžké nespadnout do kouzla tohoto místa, které je oživeno tradicemi, kulturou a bohatou historií.

V Březníku najdete nádhernou přírodu, která je domovem různých druhů flory a fauny. Od hustých lesů, křišťálově čistých jezer až po rozlehlé louky, je tato obec symbolickým příkladem toho, jak může být příroda nádherná, pokud je dobře zachována.

Naše angažovanost v ekologii

Naše firma je přesvědčena, že naše odpovědnost vůči ekologii je nedílnou součástí naší existence. Proto jsme se zavázali, že naše podnikání bude nejen hospodářsky úspěšné, ale také udržitelné a ekologicky šetrné.

V naší firmě pracujeme na tom, abychom minimalizovali negativní dopady našich činností na životní prostředí. Toto zahrnuje také naši angažovanost v ekologické likvidaci vozidel.

Ekologická likvidace vozidel

Věříme, že každé auto by mělo mít důstojný konec. Provozujeme ekologickou likvidaci vozidel, která je navržena tak, aby minimalizovala dopady na životní prostředí. Proces likvidace se provádí s nejvyšší úctou k přírodě, bez použití škodlivých chemikálií.

Odtah autovraků

Nabízíme také služby odtahu autovraků. S naším týmem profesionálů jsme schopni vyzvednout váš vůz odkudkoli v Čechách a přepravit ho na místo likvidace. Tento proces je rychlý a bezproblémový, což vám ušetří čas a energii.

V Březníku jsme hrdí na to, že jsme součástí této ekologické iniciativy a že můžeme pomoci chránit přírodní krásu naší obce. Společně můžeme vytvořit udržitelnou budoucnost pro naše následující generace.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň