Likvidace vozidel Březí nad Oslavou. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Březí nad Oslavou. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Žďár nad Sázavou. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Březí nad Oslavou

O Březí nad Oslavou

Březí nad Oslavou je malebná obec, skrytá v srdci české krajiny, která se nachází v kraji Vysočina. Kombinace přírodních krás, klidu a tradice dělá z této obce ideální místo pro odpočinek a relaxaci.

Historie a příroda

Historie Březí nad Oslavou sahá až do 14. století, kdy se poprvé připomíná v písemných záznamech. Obec je obklopena krásnými lesy a lukami, což přispívá k celkovému klidu a tichu, které zde panují. Řeka Oslava, která obcí protéká, je skvělým místem pro rybolov a vodní sporty.

Ekologie a udržitelnost

Obec Březí nad Oslavou se velmi zavázala k ochraně přírody a udržitelnosti. V obci se uplatňují různé ekologické iniciativy, jako je recyklace a kompostování. Důležitým aspektem je také vědomí obyvatel o významu ochrany životního prostředí.

Naše ekologická likvidace vozidel

Jako firma jsme hrdí na to, že přispíváme k ochraně životního prostředí v Březí nad Oslavou. Nabízíme službu ekologické likvidace vozidel s odtahem, která je nejen užitečná, ale také nezbytná pro ochranu našeho životního prostředí.

Naše služby zahrnují:

Toto jsou některé způsoby, jak naše služby přispívají k udržitelnosti v Březí nad Oslavou:

Naše firma je tu pro obyvatele Březí nad Oslavou a pro všechny, kteří se chtějí podílet na ochraně životního prostředí.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň