Likvidace vozidel Bransouze. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Bransouze. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Třebíč. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Bransouze

O městě Bransouze

Bransouze je malebná obec v srdci Čech, která se může pochlubit bohatou historií a unikátní atmosférou. Je známa svými malebnými krajinami, starobylými památkami a přívětivými obyvateli. Ale Bransouze je také obcí, která si zakládá na ekologii.
Eko přístup v Bransouzi
Bransouze je obec, která prioritizuje ochranu životního prostředí. Místní obyvatelé a samospráva se snaží o maximální snížení ekologické zátěže, ať už jde o odpadové hospodářství, nakládání s přírodními zdroji, nebo likvidaci starých vozidel.

Ekologická likvidace vozidel v Bransouzi

Staré, nepotřebné nebo poškozené automobily mohou představovat vážné ekologické riziko. Různé chemické látky, které mohou unikat z autovraků, mohou znečistit půdu a vodu a ohrozit zdraví lidí i zvířat. To je důvod, proč je důležité se starých vozidel zbavit odpovědným způsobem.
Naše firma nabízí služby ekologické likvidace vozidel právě zde v Bransouzi. Nabízíme:

V naší firmě se staráme o to, aby byla likvidace vozidel co nejšetrnější k životnímu prostředí. Díky našim službám se starých aut zbavíte rychle, snadno a ekologicky. Také vám pomůžeme s veškerou potřebnou administrativou.

Spojme síly pro lepší a čistější Bransouze!
Pomozte nám udržet Bransouze krásné a čisté tím, že se rozhodnete pro naše služby ekologické likvidace vozidel. Díky vašemu rozhodnutí budeme schopni udržet naši obec v bezpečí a zachovat její přírodní krásu pro budoucí generace.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň