Likvidace vozidel Boršov. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Boršov. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Jihlava. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Boršov

O Boršově

Boršov je malebná obec ležící v krásné přírodní scenérii Čech. Své jméno si odvozuje z historie a s ní příběhů a legend, které obklopují každý kousek jeho půdy. Boršov je skutečným pokladem pro ty, kteří hledají klid a harmonii v srdci přírody. Krajina kolem Boršova je bohatá na přírodní zdroje, které podporují biodiverzitu a udržitelný život.

Ekologický přístup v Boršově

Tato obec se může pochlubit silným ekologickým zaměřením, které se odráží v místních aktivitách a iniciativách. Její obyvatelé jsou hrdí na své přírodní dědictví a aktivně se podílejí na ochraně a udržitelnosti svého prostředí. Například:

Ekologická likvidace vozidel v Boršově

Jednou z klíčových služeb, které Boršov nabízí v rámci svého ekologického zaměření, je ekologická likvidace vozidel. To je proces, kdy staré a nepoužitelné vozidla jsou odtahovány a následně zlikvidovány ekologickým způsobem. Cílem je minimalizovat negativní dopad těchto vozidel na životní prostředí, ať už se jedná o jejich vliv na kvalitu vzduchu, nebo jejich příspěvek k produkci odpadu.

Naši firma nabízí služby v oblasti ekologické likvidace vozidel s odtahem právě v této obci. Tímto přispíváme k ochraně místního životního prostředí a podporujeme cíle udržitelnosti Boršova.

Ve spolupráci s Boršovem a jeho občany se snažíme vytvořit lepší a udržitelnější budoucnost pro všechny.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň