Likvidace vozidel Borovná. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Borovná. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Jihlava. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Borovná

O Borovné

Borovná je malebná obec situovaná v krásné přírodě České republiky. Obklopena zelenými lesy a poklidnými poli, Borovná je typickým příkladem idylického života na venkově. Tato obec je domovem pro ty, kteří oceňují klid a pohodu venkovského života.

Úsilí Borovné o udržitelnost

Díky své blízkosti k přírodě je Borovná silně ovlivněna ekologickými otázkami. Obec se snaží chránit a zachovat svou přírodní krajinu a je významnou představitelkou udržitelných praxí. Obec se zavázala ke snižování svého ekologického dopadu prostřednictvím řady iniciativ.

Ekologická likvidace vozidel v Borovné

Jednou z těchto iniciativ je partnerství s naší firmou, která provozuje ekologickou likvidaci vozidel. Nabízíme bezplatný odtah autovraků a jejich bezpečnou a ekologicky šetrnou likvidaci. Náš postup je navržen tak, aby minimalizoval jakýkoli potenciální dopad na životní prostředí a zachoval krásu a čistotu Borovné.

Bezplatný odtah autovraků
Šetrná likvidace vozidel
Ochrana místního životního prostředí
S naší pomocí

S naší pomocí se Borovná snaží být příkladem pro další obce v České republice. Ukazuje, že i malé obce mohou hrát klíčovou roli v ochraně životního prostředí a že každá iniciativa, bez ohledu na velikost, může mít pozitivní dopad. Jsme hrdí na to, že můžeme být součástí tohoto úsilí a těšíme se na další spolupráci s Borovnou a jejími obyvateli.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň