Likvidace vozidel Bořetice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Bořetice. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Břeclav. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Bořetice

O Úchvatné Obci Bořetice

Bořetice, překrásná vesnička ukrytá v srdci jižní Moravy, je místem, které se může pochlubit nádhernou přírodou a bohatou historií. Obklopena vinohrady, je toto místo opravdovým rájem pro milovníky vína a krásných výhledů.

V obci Bořetice, kde respekt k přírodě hraje klíčovou roli, jsou místní obyvatelé hrdí na svůj přístup k ekologii. Cítí zodpovědnost za udržitelnost svého místa a mají pevný zájem o zachování přírodních hodnot pro budoucí generace.

Naše Ekologické Služby v Bořetice

Jako firma jsme přijali tento závazek vůči ekologii a přinesli jsme ho do našich služeb. Specializujeme se na ekologickou likvidaci vozidel a odtah autovraků v obci Bořetice a dalších městech po celých Čechách.

Tato služba je důležitá pro následující důvody:

Jsme hrdí, že můžeme poskytovat tyto služby obci Bořetice a jejím obyvatelům, a tím přispívat k jejímu ekologickému úsilí a udržitelné budoucnosti.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň