Likvidace vozidel Boňkov. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Boňkov. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Havlíčkův Brod. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Boňkov

O Obci Boňkov

Boňkov je malebná obec ležící v údolí mezi zelenými kopci ve středních Čechách. Přes 400 obyvatel zde žije v harmonii s přírodou, která je tvořena směsicí lesů, luk a polí. Obec je známá svým čistým vzduchem a tichým životem, daleko od shonu velkých měst. Tato malá, ale živá obec, se také pyšní řadou kulturních a společenských akcí, které dále prohlubují společenství mezi obyvateli.

Naše Společnost a Ekologie

V dnešní době se stále více klade důraz na ochranu životního prostředí. Ekologie je neodmyslitelnou součástí našeho každodenního života a je také v centru našeho podnikání. Naše firma se zabývá ekologickou likvidací vozidel a odtahem autovraků. Naším cílem je minimalizovat dopady likvidace vozidel na životní prostředí a zároveň usnadnit život občanům tím, že jim poskytneme snadný a bezbolestný způsob, jak se zbavit svých starých a nepotřebných vozidel.

Naše Služby v Obci Boňkov

Jsme hrdí na to, že naše služby nabízíme i v obci Boňkov. To nám umožňuje pečovat o životní prostředí a zároveň poskytovat našim zákazníkům vysoce kvalitní služby. Nabízíme následující služby:

Naše snaha o ekologickou likvidaci vozidel pomáhá zachovat malebnou krásu obce Boňkov pro budoucí generace. Jsme hrdí na to, že můžeme přispět k zachování její nádhery a čistoty.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň