Likvidace vozidel Bohuslavice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Bohuslavice. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Náchod. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Bohuslavice

O Obci Bohuslavice

Bohuslavice je malebná obec v srdci Čech, která se může pochlubit svým typickým českým krajem, přátelskou komunitou a závazkem k ochraně našeho životního prostředí. Tento klenot v českém krajinářství je obklopen zelenými lesy a polemi, které jsou důkazem přírodního bohatství regionu.

Důraz na Ekologii

Bohuslavice se vyznačuje svým silným důrazem na ekologii. Obec usilovně pracuje na tom, aby minimalizovala svůj dopad na životní prostředí a podporovala udržitelné životní styly mezi svými obyvateli.

Ekologická Likvidace Vozidel

V rámci svého závazku k ochraně životního prostředí a udržitelnosti, Bohuslavice vítá naši službu ekologické likvidace vozidel. Naše firma je hrdá na to, že může přispět k ekologickým snahám obce tím, že poskytuje profesionální a zodpovědné služby v oblasti likvidace vozidel.

Naše Služby

Naše služby zahrnují odtah autovraků a jejich následnou likvidaci s důrazem na ekologii a udržitelnost. Pomáháme obci udržet své ulice a krajinu čisté tím, že rychle a efektivně odstraňujeme nepotřebná vozidla.

S naší pomocí je Bohuslavice čistší

Díky našim službám se Bohuslavice stává čistší a bezpečnější obcí. Naše ekologická likvidace vozidel pomáhá chránit přírodní krásy obce a přispívá k jejímu dlouhodobému závazku vůči udržitelnosti a ekologii. Děkujeme, že nám dáváte příležitost sloužit vám a naší planetě.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň