Likvidace vozidel Bohuňov. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Bohuňov. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Svitavy. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Bohuňov

O obci Bohuňov

Bohuňov je malebná obec, která se nachází v srdci České republiky, uprostřed nejkrásnějších částí Čech. Je obklopena zelení, což vytváří útulnou a klidnou atmosféru, která je ideální pro ty, kteří hledají klid a pohodu. Obec je také známá svými historickými památkami, které představují bohatou historii a kulturu tohoto místa.

Ekologie v Bohuňově

Ekologická otázka hraje v Bohuňově velkou roli. Obec se snaží udržovat svůj ekosystém v rovnováze a podporovat udržitelný rozvoj. Je to patrné ze způsobu, jakým se obec stará o své zelené plochy, lesy a parky. Důležitou součástí tohoto úsilí je také správná likvidace odpadů a autovraků.

Ekologická likvidace vozidel a odtah autovraků

Přidejte se k nám v našem úsilí o ochranu a udržitelnost naší krásné obce Bohuňov. Naše služby jsou dostupné pro všechny občany a podniky v obci a v okolí.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň