Likvidace vozidel Blažkov. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Blažkov. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Žďár nad Sázavou. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Blažkov

Blažkov – Perla okresu Žďár nad Sázavou

Blažkov, malebná obec nacházející se v srdci okresu Žďár nad Sázavou, je oáza klidu, přírodních krás a tradic. Přestože je Blažkov malý, jeho historie, kultura a přírodní bohatství ho činí skvostem této oblasti.

Ochrana přírody a ekologie v Blažkově

Občané Blažkova si velmi cení svého životního prostředí. Právě proto zde ekologie hraje klíčovou roli. V obci je silný důraz kladen na udržitelný rozvoj, recyklaci a ochranu místní přírody. Lokální komunita je hrdá na své zelené iniciativy a společné snahy o zachování čistého a zdravého prostředí pro budoucí generace.

Ekologická likvidace vozidel – krok směrem k čistšímu zítřku

Abychom podpořili snahu obyvatel Blažkova o udržitelnost a ekologii, nabízí naše firma služby v oblasti ekologické likvidace vozidel. Stará, nepotřebná auta mohou být nejen vizuálním znečištěním, ale také potenciálním zdrojem škodlivých látek pro životní prostředí. Proto je důležité zajistit jejich správnou a bezpečnou likvidaci.

Odtah autovraků v Blažkově a okolí

Kromě ekologické likvidace vozidel nabízíme také odtah autovraků z jakékoliv lokality v Čechách. Pokud máte ve svém vlastnictví staré vozidlo, které již neslouží svému účelu, jsme zde pro vás, abychom vám pomohli s jeho odstraněním. Díky našim službám můžete přispět k zachování krásy a čistoty Blažkova a okolních oblastí.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň