Likvidace vozidel Bítovčice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Bítovčice. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Jihlava. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Bítovčice

O Bítovčicích

Bítovčice jsou malebnou vesnicí situovanou v srdci České republiky. Tato obec je známá svou klidnou atmosférou, historickými památkami a nádhernou přírodou, která ji obklopuje.

Ekologie v Bítovčicích

Bítovčice se může pochlubit závazkem k ekologii, který je zřetelný v celé obci. Stará se o své zelené prostory, parky a lesy s nejvyšší péčí a respektem. Řada obyvatel se zavázala k udržitelnému životnímu stylu, a to i přesto, že obec je situována v regionu s hustým průmyslem.

Ekologická likvidace vozidel

Naše firma rozšiřuje tuto základnu udržitelnosti v Bítovčicích tím, že nabízí služby ekologické likvidace vozidel. Máme na mysli nejen omezování environmentálního dopadu, ale také recyklaci a znovu využití materiálů, kde je to možné. Naše služby zahrnují:

S naší službou v Bítovčicích pomáháme obci pokračovat v její cestě k udržitelnosti a čistému životnímu prostředí. Jsme hrdí na to, že můžeme být součástí tohoto úsilí.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň