Likvidace vozidel Batelov. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Batelov. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Jihlava. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Batelov

O jedinečnosti Batelova

Batelov, malebné a historicky bohaté město v kraji Vysočina, je obcí, která v sobě skrývá neopakovatelnou atmosféru a kouzlo minulých staletí. Nachází se v srdci malebné přírody, kterou zdobí lesy a louky, propojené síťí cyklostezek a pěších tras. Batelov je také známý svou bohatou historií a tradicemi, jež se zde udržují již po staletí.

Ekologie v Batelově

Občané Batelova a okolí si velmi cení přírodních hodnot, které jim město a jeho okolí nabízí. Všude kolem panuje pocit závazku chránit a pečovat o místní ekosystém. Tento duch ekologické odpovědnosti je patrný v řadě místních iniciativ a programů, které se zaměřují na zachování a ochranu místních přírodních hodnot.

Ekologická likvidace vozidel v Batelově

V souladu s tímto ekologickým smýšlením naša firma nabízí služby ekologické likvidace vozidel. Toto služba zajišťuje, že staré a nepotřebné automobily nekončí na skládkách, kde by mohly způsobit značné škody na životním prostředí. Místo toho jsou tyto vozidla odtahovány a následně bezpečně a ekologicky likvidovány.

Naše služby

Naše firma se zaměřuje na následující oblasti:

Batelov je obcí s výrazným duchem ochrany přírody a ekologie. Naše firma je hrdá na to, že je součástí tohoto ducha a nabízí služby, které pomáhají chránit a zachovat přírodní krásu tohoto jedinečného města.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň