Likvidace vozidel Bačkovice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Bačkovice. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Třebíč. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Bačkovice

Vítejte v Bačkovicích

Bačkovice jsou malebná obec ležící v srdci Čech. Známá pro svůj klid, pohostinnost a krásnou přírodu, kterou obklopuje. Obec se může pochlubit bohatou historií a řadou kulturních a přírodních památek, které ročně přitahují návštěvníky z celého světa.

Ekologický přístup v Bačkovicích

Bačkovice se může pyšnit svým důrazem na ekologii. Zdejší občané a správa obce mají vysoké povědomí o ochraně životního prostředí a podporují různé iniciativy na podporu udržitelnosti.

Ekologická likvidace vozidel

Jako součást svého závazku k ochraně životního prostředí, Bačkovice také vítají ekologickou likvidaci vozidel. Tento proces, provozovaný naší firmou, zahrnuje demontáž, odstranění a recyklaci autovraků tak, aby minimalizovaly svůj dopad na životní prostředí.

Naše služby

Naše firma nabízí celou řadu služeb, včetně:

V Bačkovicích jsme hrdí na naše úsilí chránit a udržovat naše přírodní dědictví a vítáme všechny, kteří chtějí přispět k tomuto úsilí. S naší firmou a našimi službami se můžete cítit dobře, vědě, že přispíváte k udržitelné budoucnosti naší obce.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň